smile lazer ile süper görmek

Lazer göz ameliyatı nedir?

Lazer göz ameliyatı, aynı zamanda ‘lazer ile göz çizdirme’ olarak da bilinir; miyop, hipermetrop, astigmat ve wavefront anormallikleri gibi sorunlar yaşayan insanların görmelerini düzeltmek  için tasarlanmış bir prosedürdür. Bugün dünyada en sık uygulanan isteğe bağlı müdahalelerden biridir ve bugüne kadar 51 milyondan fazla uygulanmıştır.

Temel terimlerle, lazerli göz ameliyatı, gözün korneasını yeniden şekillendirmek için odaklama gücünü değiştirerek görmeyi geliştiren bir lazer kullanımını içerir. Optegra’da, LASIK, LASEK ve SMILE lazer göz ameliyatı gibi bir dizi yenilikçi prosedür sunuyoruz, böylece sizin için en uygun tedaviyi bulabilirsiniz.

Gözleri çizdirmek veya lazer göz ameliyatı nedir

Lazer göz ameliyatı, göz korneasının yeniden şekillendirilmesidir. Kornea, gözün ön kısmını örten şeffaf bir tabakadır. Bulanık görme sorunu ( astigmatizm ), yakın görme sorunu ( hipermetropi ) ve uzak görme sorununu ( miyopi ) düzeltmek için farklı teknikler kullanılır ; bu nedenle müdahaleden önce yaptığımız muayenenin büyük önemi vardır.

Lazer göz ameliyatı, tecrübeli bir göz hekimi tarafından gerçekleştirildiğinde güvenli bir işlem olarak kabul edilir ve komplikasyon görülme oranı vakaların% 4’ünden azdır. Bununla birlikte, tüm cerrahi prosedürlerde olduğu gibi lazer göz cerrahisinde dikkat edilmesi gereken bazı riskler vardır .

Lazer göz ameliyatı için neden bizi seçmelisiniz?

Doktorunuz , lazer göz cerrahisine uygun olup olmadığınızı belirlemek için ayrıntılı bir göz muayenesi gerçekleştirecek ve farklı lazer türleri arasından ihtiyacınıza en uygun lazeri seçmenize  yardımcı olacaktır.

İlk muayenenizi yapan doktorunuz, daha sonra ameliyatınızı gerçekleştirir ve takip eder, böylece ilk günden itbaren yakın gözlem altında olursunuz. Bizi diğerlerinden ayıran bu kişiselleştirilmiş hizmet ve kaliteli bakım seviyesidir. Bizim için asla sadece ‘bir çift göz’ den ibaret değilsiniz; tüm hastalarımızı özenle tedavi ediyoruz.

Mümkün olan en iyi sonuç, en hızlı iyileşme süresi  için mümkün olan en iyi ve en gelişmiş cihazları kullanmaktayız. Kullandığımız cihazlar güvenli ve doğru prosedürü sağlamaya yardımcı olur.

Lazer göz ameliyatı seçenekleri

Aşağıdakileri içeren bir dizi yenilikçi lazer göz tedavisi seçenekleri sunuyoruz  :

  • LASIK lazer göz ameliyatı
  • LASEK lazerli göz ameliyatı
  • SMILE lazer göz ameliyatı

Yukarıdaki ilgili sayfalara giderek her tedavi seçeneği hakkında daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Göz Muayene randevusu almak isterseniz lütfen 0505 504 9007 numaralı telefondan bize ulaşın .